הודעה לתקשורת על הקמת איגוד מקצועי
לקוסמים ואמני החושים והטלפתיה בישראל

 

אנו שמחים להודיע על הקמת איגוד מקצועי וחדש לאמני החושים והטלפתיה בישראל (מספר עמותה 58058172), באישורו של משרד המשפטים, רשם העמותות.

תחום אמנות החושים והטלפתיה הולך ומתפתח בעולם כולו, וגם בארץ הוא תפס תאוצה בשנים האחרונות. כדי להמשיך ולפתח את התחום הגיש נשיא האיגוד, אמן הבידור והטלפתיה שגיב לוי, ייחד עם אמנים נוספים, בקשה למשרד המשפטים להתאגד תחת איגוד מקצועי רשמי, ובקשתם זו קיבלה אישור רשמי.

 

האיגוד פועל לקידום אמנות החושים והטלפתיה ולשיתוף פעולה בין כל העמותות והאיגודים הקשורים לתחום, במטרה להגדיל את החשיפה והמודעות למופעי הבידור והטלפתיה לקהל הרחב ולהגדיל את מאגר האמנים והחובבים בישראל. באיגוד חברים אמני הבמה העוסקים באמנות החושים, הבידור והטלפתיה, והוא מהווה בית לאמנים, ליוצרים ולפעילים בתחום. האיגוד מספק תכנים וליווי לאמנים, לחברות הפקה, לתכניות טלוויזיה ולכל מי שמעוניין לקבל מידע ולשתף פעולה בתחום.

 

אם אתם חובבי הז'אנר, מתלמדים או מקצוענים, אתם מוזמנים להיכנס לדף הפייסבוק שלנו "איגוד הקוסמים ואמני החושים והטלפתיה המקצועי בישראל" ולקבל עדכונים שוטפים בתחום:

https://www.facebook.com/magicorg

 

באתר האינטרנט של האיגוד, המכיל מידע ומאמרים מקצועיים, תוכלו למצוא גם את השירותים שמספק האיגוד: 

www.MagicAroundYou.org

 

ההצטרפות לאיגוד היא בחינם. יש להירשם באתר האינטרנט או בדף הפייסבוק.

עד היום ערך האיגוד מפגשים וכנסים רבים בצורה שאינה פורמלית. מהיום והלאה יפורסמו הפעילויות בקרב החברים הרשומים, אמנים מקצועיים וחובבנים (מי לא רוצה ללמוד איך לכופף כפיות...?).

 

גופים אשר מעוניינים בשיתופי פעולה או בפעילות הקשורה לתחום, וכן אמנים שיש להם פרוייקטים ומעוניינים בליווי מקצוע או חסות, מוזמנים ליצור קשר עם הנהלת האיגוד בטלפון: 03-5228837, או עם שגיב לוי, נשיא האיגוד, בטלפון 050-5452187.

 

בעלי תפקידים:
 
נשיא האיגוד - אמן הבידור והחושים שגיב לוי

שגיב לוי הוא אמן בידור וחושים מוביל, אשר משנת 1998 ועד היום מתמחה בהמצאות של קסמים ואפקטים חושיים לקוסמים ואמני חושים וטלפתיה בכל העולם ובעלים של מספר מותגים בתחום (לקוסמים מקצועיים ולקהל הרחב). מוצריו ורעיונותיו נמכרים במאות חנויות מקצועיות ברחבי העולם, ואלפי קוסמים ואמני חושים עושים בהם שימוש במופעי בידור ובתכניות טלוויזה. שגיב הוא גם המחבר והמוציא לאור של רב המכר "מג'יק - ספר סודות הקסמים" (בשיתוף כרטא ירושלים) שראה אור לראשונה בעברית, ומאז תורגם ל-14 שפות ומשווק ברחבי העולם.

שגיב ביים ומביים מופעי חושים של מיטב האמנים ונמברים לתכניות טלוויזיה.
שגיב שם לו למטרה לקדם את אמנות הקוסמים ואמני החושים והטלפתיה בישראל וברחבי העולם.

לאתר התדמיתי של שגיב לוי כאמן בידור: www.SagivLevy.com
טלפון: 050-5452187

שגיב לוי הוא גם חבר א.מ.י.

 

יושב ראש האיגוד - אמן החושים ישראל בויום 

ישראל בויום הוא אחד מאמני החושים המובילים בישראל, דור שלישי בתחום, ובעל ניסיון רב במופעי בידור וחושים בישראל. מופיע מזה 25 שנה בפני החברות המובילות במשק הישראלי במופעי בידור ובקידום מכירות בתערוכות וירידים.

לאתר האישי של ישראל בויום: www.Boyom.co.il
טלפון: 052-6309595

ישראל בויום הוא גם חבר א.מ.י.

 

ייעוץ משפטי - עו"ד נתן שטיינברג, משרד שטיינברג רפואה: http://sr-law.co.il/